סדנת סושי חלומית, ליהנות בתל אביב ולהרגיש בטוקיו.

סדנת סושי מרתקת בלב העיר

מאכלים עולמיים רבים אהובים על ידי הישראלים, אך אחד הבולטים בהם הוא הסושי היפני. המסעדות האסיאתיות מלאות באורחים שמזמינים מגש ענקי של רולי סושי שנאכלים תוך פרק זמן קצר. רבים מנסים את יכולותיהם הקולינריות ומגיעים להשתתף באופציה של סדנת סושי, כדי שיוכלו לאחר מכן להכין רולי סושי צבעוניים וטעימים עבור בני הבית.

אין כמו כוס קפה מהביל עם ניחוחות הארומה שעולים מעלה ומעלה ומציפים את כל הסביבה, אוהבי הקפה ניסו כבר אין ספור פולי קפה וכשהם בוחרים במוצר כמו LUCAFFE זה אומר שהם הגיעו למסקנה שהקפה מזכיר להם בית קפה מרשים באחד הכפרים בטוסקנה או במילאנו. לכן הם בוחרים פולי קפה טהורים או מעורבים ונהנים מכל לגימה וכך יהיה להם את מלוא האנרגיה להתחיל את הסדנה.

לובשים קימונו ונכנסים לאווירה של סדנת סושי

כאשר נכנסים לאולם הסדנאות המרשים, האווירה כבר מעניקה תחושה שנמצאים בטוקיו ולא בתל אביב. זו ההזדמנות ללמוד קצת על סוגי הסושי, להבין את ההבדלים ביניהם וללמוד במהלך סדנת סושי כיצד מכינים את האופציות השונות.

אחת המטרות של סדנת סושי היא ללמד את המשתתפים את רזי הכנת הסושי. מתחילים בהסברים על אופן הכנת האורז העגול או הקצר, דרך הדרכה על אופן חיתוך הירקות, דקים דקים, בצורת גפרורים. כך חותכים את הגזרים, האבוקדו והצנון היפני. עבור מי שאינו צמחוני, לומדים את אופן חיתוך הדגים כשהמובילים הם סלמון, אינטיאס, דניס, לוקוס, פלמידה אדומה או לבנה.

לאחר שכל המצרכים חתוכים, אפשר להתחיל להכין את הרולים בתוך המחצלת הייעודית לכך. כשהרול מוכן מהדקים אותו היטב, מוציאים את הגליל הארוך מהמחצלת וחותכים אותו לכמה גלילים קטנים.

בדרך זו מכינים עוד ועוד רולים כשהמוזיקה היפנית מתנגנת ברקע ומכניסה את כולם לאווירה נפלאה של עשייה.

למידת סוגי הסושי הפופולאריים

מאקי/ הוסו מאקי הוא רול סושי אשר עטוף באצת נורי .ברול מכיל ומוצר אחד נוסף מתוך המבחר הקיים כמו אבוקדו, צנון גזר, דג או כל פריט אחר.

פוטומאקי הוא רול אשר מכינים אותו כמו הוסו מאקי והוא מכיל אורז ושלושה מוצרים שהם בחירה של אחד מסוגי הירק הקיימים, דג וחביתה.

ניגרי הוא אורז המוגש בצורה של אצבע ארוכה ועוטפים אותו באמצעות ירק, דג, או חביתה ולכן הוא נראה הפוך.

אופציה נוספת היא out inside  אלו הם גלילים של סושי שהחלק הפנימי הוא חביתה, דג או ירק כלשהו ומעליהם עוטף אותם האורז.

ליד מגשי הסושי נהנים המשתתפים מהרטבים הקלאסיים והאהובים כמו רוטב סויה, וואסבי מגורד וחריף.

סדנת סודות הכנת הסושי

הסדנה היא חוויה עוצמתית עבור מי שביקר ביפו ומעוניין להרגיש כאילו הוא נמצא שם שוב וגם עבור מי שעדיין לא ביקר בארץ השמש העולה והסדנה היא הצעד הראשון להגשמת החלום שלו לטוס לאחת המדינות המרתקות בתבל.

 

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×