מנהלי רווחה? מפיקי אירועים לחברות עסקיות? מארגנים ימי גיבוש חוויתי לעובדי החברה? מעוניינים להפיק ערב צוות ייחודי?  
אצלנו במבשלים חוויה תוכלו למצוא סדנאות אוכל ייחודיות לפי ז'אנר קולינרי שתבחרו.

ייחוד הסדנאות שלנו

אצלנו במבשלים חוויה במרכז תל אביב תיהנו מחלל קולינרי מקצועי ליום כיף חוויתי לכל העובדים, וכמובן מגיבוש חברתי לצוות החברה.
סדנאות האוכל שלנו בתל אביב מותאמות לכל קבוצת עובדים ולכל חברה, כך שהעובדים בחברה נהנים מחוויה וגם יוצאים עם ערך מוסף שיישאר איתם, ויעניק להם כלים חדשים לאירוח והכנת אוכל בהמשך.  

 

יום גיבוש לעובדים חייב להכיל 2 דברים עיקריים: אוכל ופעילות מהנה, אז בחרנו לקחת את האהבה שלנו לאוכל משובח ואת התשוקה שלנו ללמד אחרים, וליצוק אותם יחד לפעילות טעימה, כיפית ומעשירה, שגם תגבש את צוות העובדים, וגם תשאיר להם טעם של עוד!

לכולם מגיע ליהנות

סדנאות בישול לעובדים הן הבחירה הטובה ביותר ליום הגיבוש בחברה, מכיוון שכולם יכולים להשתתף! ההשתתפות בסדנאות שלנו לא מצריכה ניסיון קודם, אין הגבלת גיל וכולם יוצאים מנצחים, כי מי לא רוצה לחזור הביתה עם בטן מלאה ועוד דרך להפתיע את בני הזוג והמשפחה?

החלק החשוב שלשמו מתכנסים בסדנאות גיבוש לעובדים, הוא חיזוק מערכות היחסים בין המשתתפים, פתיחת ערוצי התקשורת ושיתוף הפעולה, וכמובן, יצירת זיכרונות משותפים, שמעצימים את תחושות האמפתיה שבין המשתתפים, ומה יכול לעשות זאת טוב יותר מאוכל ובישול משותף?

סדנאות גיבוש לעובדים - חוויה עם ערך מוסף

הריחות, הטעמים, המרקמים וכל החוויה החושית הזו פותחת את הלב ומאפשרת לכל משתתף לבטא את עצמו ואפילו ללמוד על עצמו דברים חדשים. העבודה בצוותים מחזקת את מיומנויות התקשורת ושיתוף הפעולה, וכל הפעילות מעניקה לכל המשתתפים הזדמנות נהדרת להתנתק מהלחצים שמאפיינים את סביבת העבודה, להשתחרר, להתרענן ולהטעין את הכוחות לעשייה מחודשת.
 

בישלנו לכם מגוון סדנאות עשיר לחובבי הבשר ולטבעונים, למלאי התשוקה כמו האיטלקים או לאלו שבאים בשאנטי כמו ההודים, וזוהי רק ההתחלה, בואו לראות עוד כמה טעמים יש פה לגלות!

חשוב שתדעו:

  • כל פעילויות החברה כשרות בהשגחת הרבנות תל אביב 

  • תוספת תשלום לכשרות מהדרין- 28 ש"ח  + מע"מ , למשתתף (*בשר בלבד)

  • המתחם יכול להכיל עד כ- 180 משתתפים לסדנת בישול בקיץ / כ- 120 משתתפים בחורף 

  • משך הסדנאות הן כשלוש שעות (ניתן לקצר או להאריך את הסדנאות, בהתאם לדרישה ובתיאום מראש).


    סדנאות גיבוש לעובדים כחלק מיום כיף בעבודה הכולל סדנאות בישול לעובדים

מס' מדרגים: 144  ממוצע: 4.9
מסיבות בישול/גיבוש לקבוצות, ארגונים ולקוחות פרטיים
לקוחות ממליצים מספרים
צרו קשר
loading