איך בוחרים חברת קייטרינג בתקופת הקורונה.

העובדה שעכשיו "עידן הקורונה" אינה אומרת שהכול רע ואינה אומרת שצריך לעבוד יותר קשה, ועל כן אם בוחרים להסתכל על חצי הכוס המלאה ולחגוג את האירועים החשובים בחייכם, תעשו זאת כמו שצריך - מבלי לעמול במטבח ומבלי לחלק לאורחים משימות, אלא פשוט תזמינו שירותי קייטרינג איכותיים ותיהנו כמו שראוי ליהנות בתקופה שבה רק מחפשים סיבה למסיבה. נשמע טוב? עתה נסייע לכם לבחור קייטרינג מנצח בתקופה שבה לא מעט סימני שאלה מלווים כל החלטה. שנתחיל?!

סדנה או אירוע גדול? ניהול לוגיסטי הכרחי!

אוכל מאז ומעולם היווה מוטיב שמחבר בין אנשים, שמפשיר את הקרח, שמייצר עניין משותף ובאופן כללי שמייצר אושר גדול, כך שאין אירוע מוצלח ללא אוכל מושקע. מהי המסקנה? בין אם מדובר באירוע קטן או גדול, ובין אם מדובר בבר מצווה או באירוע עסקי - אוכל איכותי, מושקע, טרי ויצירתי תמיד מציג קלף מנצח, ועל כן ממש כפי שרבים בוחרים לנצל אירוע משמח כדי ליהנות מסדנת בישול חווייתית, כך רבים שמבקשים לארגן אירוע יחסית גדול בוחרים ליהנות משירותי קייטרינג, ובתקופה זו לא מעט מארגנים בוחרים להזמין את שירותי הקייטרינג לאזורים פתוחים, עובדה שמבהירה מדוע הכרחי לוודא שהקייטרינג בין היתר מתמחה בניהול לוגיסטי - יודע למצוא פתרונות יעילים עבור אירועים שלא בהכרח מתנהלים באולמות מסודרים.

שיקולים סגולים

אומנם אין זה נעים, אך זוהי בהחלט המציאות – הקורונה פה ונראה שייקח לה זמן לחלוף. בינתיים החיים ממשיכים ואם רוצים לשמור על הבריאות, הרי שיש ליישר קו עם התו הסגול. אי לכך כאשר עומדים לבחור קייטרינג, הכרחי לוודא שהוא מקפיד לחטא את כלי האוכל, שהטבחים עובדים עם מסכות, ששוטפים היטב את הירקות ובאופן כללי שסך העובדים נשמעים להנחיות. בנוסף, יש לוודא מול הקייטרינג מה עושים אם ברגע האחרון ההנחיות אינן מאפשרות לקיים את האירוע, ופה נציין שבתקופה זו רבים מנותני השירות מגלים הבנה ואף מציעים לדחות את האירוע לתאריך חלופי.

לא מתפשרים - עומדים בציפיות

לאחר שמוצאים מספר המלצות, לאחר שמוודאים שהקייטרינג מיישר קו עם התו הסגול ולאחר שמדברים על תרחישים מפתיעים שעשויים להתעורר בעקבות הנגיף, יש להעלות שלב ולהתייחס למה שחשוב באמת - היצע, עלות ואיכות. שנרחיב? תמיד כיף שהעלות מתחשבת ושעדיין האוכל מדהים ויצירתי, כי עד שכבר יוצאים בתקופה זו לאירועים, חובה ליהנות, ופה לאוכל יש תפקיד משמעותי. מה עוד? הקפידו להעניק מענה קולינרי לכל אורח. כך למשל נציין שאם נבחן את קייטרינג הד שף, נמצא שהוא מציע תפריט חלבי, תפריט בשרי, מגשי אירוח ואפילו שירותי בר שכוללים ברמנים מקצועיים, כך שבהחלט ניתן לתפור במדויק את האירוע הרצוי. מה עתה? תתחילו להבין למה שואפים ומהם האילוצים - בהצלחה!

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×