בצק לפיצה: איך מכינים פיצה ביתית מעולה? .

פיצה היא כבר מזמן לא מאכל השמור לאיטלקים בלבד. רבים מאתנו לא בדיוק מכירים את רזי הפיצה ואת החומרים המדויקים המרכיבים אותה. במיוחד בכל מה שקשור להכנה של הבצק.
 

אז אם גם אתם רוצים לשלוט בדבר האמיתי וללמוד איך וכיצד להכין בכוחות עצמכם את הפיצה שלכם, אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

כך תכינו פיצה ביתית מעולה!

האמת היא שהכנת הפיצה הביתית היא לא כל כך מסובכת. למרות שנדמה אולי כי להגיע לתוצאות מקצועיות זה לא דבר קל, מתברר שעם מעט ניסיון ועבודה עם מתכון טוב, התוצאות בסופו של דבר תהיינה מושלמות ממש.
 

אך לפני הכול נסביר למה בעצם כדאי ללמוד את רזי הפיצה ולהכיר את צורת ההכנה המקצועית שלה. אז ראשית, הפיצה הקנויה היא לא תמיד בריאה. אתם לא יודעים מה יש בפיצה בגרסה המסחרית שלה ולא תמיד זה משהו שבאמת הייתם רוצים להכניס לפה ולגוף שלכם. מעבר לכך בפיצה הביתית יש לכם את השליטה על התזמון המדויק שלה. אתם יודעים מתי אתם מכניסים אותה לתנור וגם יודעים פחות או יותר מתי היא תצא. 
 

שלא כמו בפיצה הקנויה שלא פעם היא מגיע הרבה אחרי הזמן שרציתם אותה כשהיא כבר לא ממש בטמפרטורה שרציתם.
 

מעבר לכך גם מבחינת המחיר תגלו שהכנה של פיצה בבית היא הרבה יותר זולה ביחס לזו הקנויה. בשילוב עם הטעם המושלם של הפיצה הביתית, תגיעו למסקנה כי אין כמו פיצה ביתית.
 

הכנת פיצה טובה בבית זה משהו שצריך ללמוד

בדיוק לשם כך אנחנו מציעים לכם סדנה להכנת פיצה שאנחנו קוראים לה סדנת פיצה קוואבנגה. בסדנה אנחנו מתמקדים בראש ובראשונה בהכנה של הבצק. הבצק הוא זה שלמעשה יוצר את ההבדל בין פיצה טובה וטעימה לבין אחת שהיא לא ממש כזו.
 

כדי להכין בצק טוב, כדאי מאוד להשתמש במיקסר איכותי. הלישה הטובה משפיעה מאוד על איכות הבצק. מלבד זאת, לרכיבים של הבצק ישנה גם כן משמעות רבה.
 

בגדול, רוב הבצקים של הפיצה הם פחות או יותר מאותם מרכיבים. אך הבדלים קלים בכמויות ובהרכבים הם אלו שאחראים על הטעמים המדויקים שמתקבלים בסופו של דבר.
 

אחרי שיש לכם בצק טוב אתם יכולים להתקדם הלאה לרוטב שתמרחו על הפיצה שלכם. הרוטב גם כן דורש מתכון מדויק שייצור את הטעמים הטובים של הפיצה. נשאר לכם רק להוסיף את התוספות המתאימות לכם. כך הפיצה שתתקבל תהיה בדיוק לפי טעמכם.

 

סדנה להכנת פיצה – מתנה מושלמת

 

אם בן או בת הזוג שלכם חובבי אפייה, סדנה להכנת פיצה יכולה להיות מתנה מושלמת עבורם. ניתן לרכוש שובר לסדנה זוגית ולהפתיע את בן או בת הזוג עם מתנה ייחודית, טעימה ובלתי נשכחת. המתנה יכולה להתאים לא רק כמתנה ליום הולדת אלא אפילו כמתנה לציון יום נישואין.
 

מעבר לכך, אם חשבתם לקחת את כישורי האפייה שלכם כמה צעדים קדימה ולהירשם לאחד הקורסים שלנו, אנו ממליצים לכם לקרוא גם את המאמר המדבר על  קורס אפייה מקצועי.

 

הכנת פיצה ביתית מעולה

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×