תכנון בר מצווה בטבע.

תכנון של אירוע בר מצווה הוא תהליך ארוך והוא מורכב מצירוף של פרטים קטנים רבים ובעיקר אם הוא עתיד להתקיים בטבע! כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לתכנון האירוע המושלם.

בר מצווה בטבע – המשמעות

משפחות רבות כבר הספיקו להתעייף ממסיבות בר המצווה המסורתיות והתחילו לחפש אפשרויות למסיבות מקוריות וחדשניות. אחת האפשרויות החביבות ביותר על בני המצווה של היום היא האפשרות של חגיגות בר מצווה בטבע. כך חתן בר המצווה יכול ליהנות מאווירה צעירה ומתחושת חופש מוחלט ולא פחות חשוב מכך – מהאפשרות להרשים את כל החברים ולספק להם נושא שיחה למשך זמן רב!

אם כבר מקורי

אם כבר החלטתם ללכת על אירוע מקורי, כדאי כבר ללכת על כל הקופה! אם כן, במקום לעשות טקס רגיל, במהלכו חתן בר המצווה מודה לכל מי שהביאו עד הלום, תוכלו לתכנן עבור משתתפי האירוע פעילות מיוחדת ובלתי נשכחת לצד תפאורה מיוחדת, הגשת מזון טעים במיוחד ואפילו בחירת מוטיב לאירוע.

ההפקה

אמנם תכנון של אירוע בר מצווה בטבע נשמע כמו הפקה גדולה ומורכבת יותר מאשר אירוע באולם אבל האמת היא, שבדיוק כמו בכל אירוע אחר יש ספקים המציעים מגוון רחב של אפשרויות שירותים ייעודיים לאירועים מסוג זה, למשל שירותי קייטרינג כמו קייטרינג לבר מצווה של אסאדו בטבע. זאת, משום שבשנים האחרונות יש ביקוש הולך וגדל לקיום אירועים מכל הסוגים דווקא בחיק הטבע וספקי השירותים השונים הבינו זאת וכך אתם יכולים להיעזר בהם לכל מה שתצטרכו לאורך הדרך.

אוכל, קדימה אוכל!

אחת הדוגמאות החשובות לשירות שוודאי תצטרכו לאירוע טבע הוא קייטרינג. בין אם מדובר על אירוע קטן או גדול, אין מנוס וחשוב לספק למשתתפי האירוע אוכל טעים ומעורר תיאבון. גם במקרה זה, ניתן לפנות לשירותי הסעדה עם התמחות בהסעדת אירועים בטבע. חשוב לציין, שההמלצה היא להזמין קייטרינג חלבי לאירועים מסוג זה וזאת, משום שהמזון החלבי לא דורש הכנה במקום, בניגוד למזון הבשרי.

אספקת חשמל

אמנם בטבע אין שקעים וחיבור לחשמל, אבל זה לא אומר, שאי אפשר ליהנות ממוסיקה ותאורה! מן הסתם, ניתן להיעזר בגנרטורים בהתאם לצורך וגם אותם ניתן לשכור ואין צורך לרכוש. למעשה, ישנם ספקי שירות, המציעים כחלק מהשירות שלהם גם גנרטורים על מנת לאפשר לחוגגים ליהנות מהטבע מצד אחד ומהקדמה מן הצד השני.

הפעלה טעימה

אם כבר דיברנו על נושא האוכל והיות שבאירועי בר מצווה יש משתתפים מכל הגילאים ובעיקר נערים צעירים מהכיתה של חתן בר המצווה, מן הראוי לתכנן להם פעילות נחמדה ומקורית. אחד הרעיונות שתפסו תאוצה בשנים האחרונות הוא סדנת בישול. ודאי תופתעו לגלות עד כמה ילדים יכולים ליהנות מפעילות במטבח ובעיקר כשהיא מתקיימת ביחד עם חבריהם לכיתה. מעבר לכך, גם ההורים של הילדים יוכלו ליהנות מהמתכונים שיביאו ילדיהם איתם הביתה כשיחזרו מהאירוע!

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×