הפקת יום כיף לעובדים.

אין דרך טובה יותר מהפקת יום כיף לעובדים כדי להביע את ההערכה על עבודתם והצלחתם. פרט לכך, זו דרך מצוינת להפיג את המתח, להשתחרר ולהטעין מחדש את האנרגיות וגם לגבש את הצוותים.

מה בתכנית? טיפים להפקת יום כיף לעובדים בצורה מוצלחת ויעילה

הפקת יום כיף לעובדים דורשת תיאום בין גורמים שונים, החל משעות הפעילויות שנבחרו, זמני הנסיעות, איסוף ופיזור המשתתפים, תיאום ארוחות ועצירות בדרך ועוד. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע מתקלות, כדי שתצליחו לעשות זאת בדרך היעילה ביותר:

  • בדקו מה התקציב שעומד לרשותכם, ובהתאם לו תכננו את הפעילויות והאטרקציות.

  • בחנו את היסטוריית החברה, ואילו פעילויות כבר נעשו במסגרת ימי כיף לעובדים. התייעצו עם העובדים השונים אילו פעילויות היו טובות יותר או פחות.

  • הימנעו מלוח זמנים עמוס וצפוף. האנשים ישמחו לבלות יחד בשלווה ולא להיות בלחץ. הניחו לאנשים ליהנות מזמן איכות, מארוחה טובה ואפילו מסיגריה וקפה על הדרך. קחו בחשבון זמני נסיעות ומרווחי זמן לפקקי תנועה ועיכובים מסיבות שונות.

  • התחשבו בגילם של המשתתפים, ביכולותיהם הפיזיות ובאופי האוכלוסייה באופן כללי, ובהתאם בחרו את סוג הפעילות. כך לדוגמה ניתן לוותר על קיר טיפוס לבני הגיל השלישי או על ביקור במוזיאון לצוות מכירות צעיר ודינמי.

  • התחשבו בתנאי מזג האוויר ובתנאי השטח ובחרו בהתאם את סוג הפעילות. כך לדוגמה ניתן לוותר על שיט ביכטה בימות החורף או על טיול גמלים בשיאו של הקיץ הישראלי.

אל תהיו בנליים - בחרו פעילות עם ערך מוסף

למען האמת, כל פעילות משותפת שתבחרו יכולה להיות מהנה במסגרת יום כיף לעובדים. מפגש עם חברים לעבודה מחוץ למסגרת העבודה תמיד מהנה ומרעננת, ויכולה להעמיק קשרים קיימים או ליצור מערכות יחסים חדשות מכיוונים לא צפויים.

אבל אם אתם מחפשים פעילויות לא שגרתיות שיתנו לכם חוויות בלתי נשכחות, אתם יכולים ללכת על פעילות odt, שגם מחזקת מיומנויות מקצועיות בקרב העובדים וגם מגבשת אותם. פעילויות שונות יכולות לחזק את הקשר שבין העובדים למותג או לשלב פעילות עם תרומה לקהילה, ובכך לחזק את ערכי הקהילה בסביבת העבודה.

הפקת יום כיף לעובדים

ארוחה עם קונספט

ביקור במסעדה גם הוא נחמד, אבל אם אתם רוצים לצאת מהמסגרת ולחשוב מחוץ לקופסה, לכו על סדנת אוכל לעובדים, כזו שגם תפנק אותם באוכל טוב, איכותי ומושחת וגם תלמד אותם על הדרך כמה טריקים בין הסירים.

הפקת יום כיף לעובדים שכולו בישול חוויתי בצוות

אם אתם מחפשים לתכנן הפקת יום כיף לעובדים שהוא גם מהנה וגם טעים, במבשלים חוויה מציעים מגוון סדנאות גיבוש לעובדים שהן בעצם סדנאות אוכל מהנות ומגבשות, החל מסדנת בישול איטלקי, דרך סדנת קרניבורים לחובבי הבשר ועד לסדנאות לטבעונים. המשתתפים בסדנאות שלנו נהנים לצאת עם כלים חדשים ולהרשים את החברים והמשפחה עם טיפים מקצועיים, שמתאימים גם לבשלנים מנוסים שצברו קילומטראז' במטבח וגם לחסרי הניסיון שמפחדים מהתרווד.

סיורים של טעימות בשווקים

ולקינוח, ניתן לשלב סיורים קולינריים מודרכים של מבשלים בשווקים שבאזור המרכז. הסיורים מודרכים, ונוכל להנות בהם גם מסיפורים מעניינים של בעלי הדוכנים, יחד עם טעינות וניחוחות. כי אין כמו אווירת השווקים התוססים לשיפור התאבון וההנאה.

 

מגוון הסדנאות שלנו מוצעות לצוותים קטנים או לקבוצות גדולות.

 

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×