סדנת קונדיטוריה - להרגיש קונדיטורים ליום אחד.

אם אתם אוהבים את תחום הקונדיטוריה, אנחנו ממליצים לכם בחום להשתתף בסדנת קונדיטוריה. מדובר על סדנה שיכולה להתאים לכל אירוע וכל חגיגה. בסדנה כזאת, אפשר ללמוד כיצד להכין מאפים שונים בהם, מאפים מלוחים ומתוקים. במהלך הסדנה, אתם תוכלו ללמוד כיצד לעבוד עם בצקים שונים, חומרי גלם איכותיים וכמו כן תחשפו לכל מיני סודות וטיפים לאפייה נכונה ומוצלחת.

סדנת קונדיטוריה מתאימה לכולם

מדובר על סדנה שיכולה להתאים בקלות לכל גיל, קבוצה, אירוע ורמה. ממש כמו האווירה בסדנאות בישול ואפייה, גם בסדנה כזאת, יש אווירה משחררת, מהנה וחווייתית. תסכימו איתנו שלכולנו לא יזיק לשבור את השיגרה עם סדנה הכוללת הכנה של דברים מתוקים ומלוחים. ככה נוכל להתנתק למספר שעות וללמוד משהו שבאמת יכול לעניין ולתרום לנו.
 

איש מבשל כמו קונדיטור

אילו סדנאות פופולאריות?

תחום הקונדיטוריה הוא תחום רחב ועשיר ועל כן הוא מתחלק לכל מיני תתי תחומים. אז מהם התחומים הפופולאריים?
 

סדנת עוגות שמרים - נכון שהייתם רוצים לדעת כיצד להכין בהצלחה עוגות שמרים? אם כן, הסדנה הזאת מיועדת בשבילכם. אתם תכינו בסדנה מאפים כמו, סינבון, דניש ווניל, קראנץ שוקולד, שושני שמרים ועוד.
 

סדנת לחמיםסדנת אפייה לכל דבר, בה תלמדו כיצד להכין לחמי מחמצת, חלות שבת, פיצות ופוקצ'ות וכו'.
 

סדנת שוקולד - אם אתם אוהבים שוקולד, אתם חייבים להשתתף בסדנת שוקולד. מה תכינו בסדנה? פרלינים, עוגות שוקולד, טראפלס, חטיפי שוקולד וכו'.
 

סדנת קינוחים קלאסיים - תתכוננו כי אתם הולכים ללמוד כיצד להכין קינוחים פופולאריים וטעימים כמו עוגות טארט, מקרונים, עוגות גבינה ועוד. לפרטים על הסדנה לחצו על הקישור - סדנת קינוחים קלאסיים.

איך בוחרים מכל מגוון הסדנאות?

עליכם לבדוק מספר פרמטרים חשובים, כאשר אתם בוחרים סדנאות בכלל ובפרט סדנאות קונדיטוריה. מהם הפרמטרים?
 

המלצות - מאוד חשוב לבדוק אם יש המלצות על המקום שמעביר את הסדנה. מעבר לכך, נסו גם לשאול חברים בעבודה ובני משפחה, האם הם מכירים את המקום והאם יש להם המלצה על סדנה מסוימת.
 

מחירים - בגלל שיש המון מקומות שמעבירים סדנאות, מומלץ לבדוק מהם המחירים המבוקשים. בדרך כלל, המחירים יהיו בסדר גדול של כמה מאות שקלים לסדנה הכוללת מפגש אחד. אגב, אם לא מספיק לכם מפגש אחד ותרצו משהו קצת יותר רציני ומעמיק, אז תוכלו להשתתף בקורס קונדיטוריה שמחירו יכול להסתכם בכמה אלפי שקלים.
 

מי מעביר את הסדנה - בדקו האם מדובר על שף מוכר שמעביר את הסדנה או אולי טבח מקצועי. אלו אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בתחום. כאן נזכיר שגם אם הסדנה מועברת על ידי טבח או שף שאינם מוכרים, הדבר לא אומר שהסדנה תהיה פחות טובה. אתם בכל מקרה תהנו.
 

תכני הסדנה - בדקו שאתם מתחברים לסוג המטבח וכמו כמו למנות שאתם עתידים להכין אם תבחרו להשתתף בסדנה.

שורה תחתונה

אם השתתפתם בסדנת קונדיטוריה וממש נהנתם והייתם רוצים להרחיב עוד יותר את הידיעות שלכם בתחום, אז מומלץ להמשיך לשלב הבא – השתתפות בקורס קונדיטוריה לחובבים.

מאמרים נוספים לקריאה:

סדנאות אפייה מומלצות למתחילים ולמתקדמים
 

כל מה שרציתם לדעת על סדנאות אפייה וקונדיטוריות

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×