סדנאות בישול לעובדים בחברת הייטק.

אין ספק כי אחד מתחומי התעסוקה בו מקפידים לתת דגש נרחב על החוויה של העובדים במקום העבודה הוא תחום ההייטק. בחברות הייטק רבות ברחבי הארץ מקיימים ימי גיבוש והפעלה שונים אשר המטרה שלהם היא להעניק לעובדים תוכן נוסף מעבר לעבודה עצמה וכך להעלות את הפרודוקטיביות של העובדים ולהגדיל את רמת שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה.

היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של סדנאות בישול לעובדים בחברות ההייטק השונות. בין אם מדובר בסדנאות בהן יכינו העובדים מגשי אירוח קולינרים מהם יוכלו ליהנות מאוחר יותר, בין אם מדובר בסדנת קרניבורים או בישול בסגנון ייחודי ועוד.
 

סדנאות בישול לעובדים בהייטק

כיצד לבחור את הסדנה המתאימה?

אם אתם שוקלים להזמין סדנאות בישול עבור יום  כיף לעובדים שלכם, עליכם לקחת בחשבון כמה נתונים חשובים אשר יעזרו לכם לבצע בחירה נכונה:

  1. מספר המשתתפים – חשוב מאוד לקחת בחשבון את מספר המשתתפים בסדנה. ככל שהסדנה תהיה גדולה יותר, יש לבחור סדנה אשר לא מצריכה ציוד ייחודי לכל עובד, מה שלא תמיד מתאפשר מבחינת מפעילי הסדנה בכמות גדולה במיוחד.
  2. מקום הסדנה – האם אתם רוצים שהסדנה תתקיים במשרדי החברה שלכם או במקום ייחודי המתאים לסדנאות כאלו? בחירת המיקום תשפיע על סוג הסדנאות שיכולות להתאים לעובדים מהסוג הזה.
  3. רגישות – אם יש בין העובדים צמחונים או טבעוניים, עדיף לבחור בסדנאות אשר לא משלבות בשר ומרכיבים מן החי, וזאת על מנת שלא לפגוע ברגשותם של אותם עובדים ולמנוע מהם את היכולת להשתתף באותה הסדנה.

מתי כדאי?

תוכלו לקיים סדנאות בישול לעובדים בכל יום במהלך השנה, במיוחד שישנן מבחר סיבות מצוינות לשלב סדנאות בישול לעובדים אך תוכלו גם להתאים את הסדנה לאירועים מיוחדים לאורך השנה על מנת ליצור הקשר נכון יותר. לדוגמא, אם מדובר בתקופה של יום העצמאות, אפשר לערוך סדנת המבורגרים או בשרים, אם מדובר בתקופה של שבועות, אזי סדנה למאכלים איטלקיים או קינוחים יכולה להתאים מאוד. ההתאמה הזו תהפוך את הסדנה ללא רק הרבה יותר מעניינת, אלא גם מקור לימוד בו העובדים ישתמשו לאחר מכן, וכך יזכרו בהנאה בסדנה שעברו ויעריכו את ההשקעה של החברה בביצוע הסדנה הזו הרבה יותר.

המשכיות בין הפעלות שונות

אם קיימתם לאחרונה נופש חברה במדינה זרה, ואתם חושבים מספר חודשים לאחר מכן על סדנאות בישול לעובדים, כדאי ליצור שילוב. לדוגמא, אם נופש החברה התקיים בתאילנד, בחרו סדנת בישול תאילנדי, אם החופשה התקיימה בפריז, תוכלו לבחור סדנת קינוחים מתאימים וכדומה.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×