סדנאות גיבוש לעובדים בטבע.

אילו רעיונות ניתן למצוא עבור סדנאות גיבוש?

אילו רעיונות ניתן למצוא עבור סדנאות גיבוש

מתכננים סדנאות גיבוש לעובדים? בשנים האחרונות ניתן לראות כי סדנאות הגיבוש הרגילות פינו את המקום לטובת שלל סדנאות הכוללות פעילויות מיוחדות וייחודיות המאפשרות לציבור העובדים ליהנות כמו למשל בישול או שינה בטבע- אין כמו פעילות לא סטנדרטית על מנת להכיר את העובדים טוב יותר. בשנים האחרונות עובדים נמצאים לא מעט במקום העבודה ולכן במסגרת סדנאות גיבוש ניתן לצאת מהמסגרת הרגילה וליהנות.
כאשר מחפשים רעיונות ליום גיבוש, ההמלצה היא לא לבחור ברעיון הראשון אלא לגלות פתיחות ולבחון מספר רעיונות של פעילויות גיבוש לעובדים. חשוב ביותר לבחור סדנאות מיוחדות בשל היתרון הברור- באמצעות בחירת סדנה מעניינת ניתן ללכד את הצוות  וכך להביא בסופו של דבר לתפוקה משמעותית בעבודה.
במסגרת סדנאות גיבוש ייחודיות הכוללות טיולים ברחבי הארץ או סדנאות בישול המתקיימות בטבע, העובדים לומדים לשתף פעולה ולגבש דרכי פעולה להתמודדות עם סוגיות אשר עשויות להעלות במהלך הגיבוש.  יתרה מזאת, הסדנאות מאפשרות לצוות לנוח ולאגור כוחות מחודשים לקראת  החזרה לעבודה בצורה הטובה ביותר.

רגע לפני הזמנת האוכל יש לחשוב על העדפה

רגע לפני הזמנת האוכל, יש חשיבות רבה לבחון את העדפה הקולינרית  של צוות העובדים במטרה לבחור את המאכלים המתאימים ביותר. לכל אחד מהעובדים העדפה אישית לגבי האוכל אשר יוגש ביום הגיבוש. יש מאכלים חלביים ויש מאכלים בשריים. במקרה בו עורכים סדנאות גיבוש בטבע, כדאי לתת את הדעת גם על אוכל אשר לא יתקלקל בטבע אלא יחזיק מעמד.
דבר נוסף אשר חשוב לתת עליו את הדעת הוא הבעלים של הקייטרינג. חשוב ביותר לבחון את החברה ממנה תזמינו את האוכל.
 מכאן, קיימת חשיבות עליונה לבחור את השוק תוך סקירה מקיפה של חברות המצויות בקרבת המקום המספקות מגשים. יש לבדוק את ההיצע של כל אחת מהחברות ואת האפשרויות אשר עומדות בפניכם. לאחר בחינת האפשרויות ניתן לבצע את ההזמנה ולהיות מרוצים.

אילו פרמטרים חשוב לבחון בעת הזמנת   מגשי אירוח

בעת ההזמנה של מגשי אירוח קיימת חשיבות עליונה לבחון את כמות המגשים אשר תזדקקו במהלך סדנאות הגיבוש. שימו לב כי את הכמות יש להזמין בהתאם לעובדים המשתתפים בסדנה. יתרה מזאת, יהיה צורך להביא בחשבון גם את נושא הזמן- יש לדעת כמה זמן יימשך האירוע על מנת שהאוכל יספיק לכל האירוע ולא יחסר.
עוד פרמטר אשר יש לשקול זה נושא הכשרות. חברות רבות מעונינות להזמין אוכל כשר זאת במטרה לאפשר לכלל העובדים לאכול ללא כל חשש. כאן קיימת חשיבות לבחון את הנושא מול החברה המספקת את המגשים. בסופו של דבר, אין ספק כי האוכל באירוע מהווה את גולת הכותרת ולכן קיימת חשיבות עליונה להשקיע בבחירת אוכל אשר יספק הנאה מלאה ויאפשר לעובדים ליהנות ממאכלים משובחים.
סדנאות גיבוש לעובדים

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 4  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×