מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מקום לסדנת אפייה?.

אם יש פעילות שהיא מהנה, מרחיבת אופקים וטעימה – זו סדנת אפייה.

הפופולאריות של סדנאות אפייה ושוקולד זינקה בשנים האחרונות וקל מאוד למצוא שפע של מקומות שמציעים סדנת קינוחים או סדנת אפייה זוגית.
 

כדי לבחור סדנת אפייה שמתאימה לכם במדויק, הנה מה שאתם צריכים לבדוק:
 

 1. לכמה אנשים מיועדת הסדנה? צריך להבדיל למשל בין סדנת אפייה זוגית, לבין סדנת אפייה שמיועדת לקבוצה של אנשים. אם הסדנה מיועדת לזוג, כדאי לעשות אותה עם בני הזוג או החבר/ה הכי טובים. אם זו סדנת אפייה לקבוצה, בררו אם אתם צריכים לגייס את שאר המשתתפים, או שאתם מגיעים לסדנה ששווקה כקבוצתית ומתוודעים שם לשאר המשתתפים.
   
 2. מה מכינים בסדנה? בכל סדנת אפייה שמים דגש על משהו אחר. יש סדנאות אפייה ושוקולד, יש סדנת קינוחים כמו מוסים או קינוחי פירות, יש סדנת אפייה שהנושא המרכזי שלה הוא מאפים ממדינה מסוימת. בקשו סילבוס מסודר שמפורטים בו המאכלים שתכינו, על-מנת שתוכלו להחליט אם הסדנה מתאימה לכם.
   
 3. האם הסדנה כשרה? בארץ, סדנת אפייה כשרה היא שירות די נפוץ. מנחי סדנאות אפייה ושוקולד לרוב "לא לוקחים סיכון" ומתאימים מראש את חומרי הגלם והמאכלים לציבור שומרי הכשרות. יחד עם זאת, אם הנושא חשוב לכם או אם יש כשרות מסוימת שאתם מחויבים לה, מומלץ לוודא זאת מראש.
   
 4. היכן נערכת הסדנה? יש סדנאות שנערכות במרחב הביתי, כמו סדנת אפייה זוגית שאפשר לקיים גם במטבח ממוצע ויש סדנאות אפייה ושוקולד שנערכות במטבח מקצועי ומרווח, אליו צריך להגיע במיוחד.
   
 5. לאיזו רמה מתאימה הסדנה? סדנת קינוחים למשל, יכולה להתחלק למתחילים, שמכינים קינוחים בסיסיים ולמתקדמים שמכינים קינוחים מתוחכמים ומסובכים. חשוב לברר מראש מה רמת הקושי בסדנה והאם היא כוללת התמודדות עם חומרי גלם או טכניקות שאתם כבר מכירים, או שלא נחשפתם אליהן בעבר.
   
 6. כמה זמן מהסדנה מוקדש ללימוד עיוני ותיאורטי וכמה זמן ממנה כולל התנסות מעשית? סדנת אפייה כשרה, כמו גם סדנת אפייה זוגית, כוללות בדרך כלל גם הסבר וגם פרקטיקה, אבל רצוי לוודא כמה זמן נמשך כל חלק.
   
 7. מי מנחה את הסדנה? אם מצאתם סדנת קינוחים או סדנת אפייה, בררו מה הרקע של מנחה הסדנה בתחום הרלוונטי. האם הם שפים? קונדיטורים? כמו שנות ניסיון יש להם וכמה ניסיון יש להם בהנחיית סדנאות?

שורה תחתונה

לפני שאתם בוחרים מקום לסדנה, בדקו שיש לו דירוג גבוה וקראו את ההמלצות של הלקוחות שהשתתפו בסדנאות השונות.

סדנאות אפייה יכולות להתאים לקהל הרחב וכמו כן ניתן גם להזמין סדנאות סגורות המתאימות לחברות וארגונים (לצורך ימי גיבוש).

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הסדנאות שאנו מציעים ובפרט מסדנאות האפייה שלנו. אנו מאחלים לכם חוויה טעימה ומהנה!


שף מעביר סדנת אפייה כשרה

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×