סדנת בישול כמתנה לעובדים.

סדנאות בישול הן דרך נהדרת לשבור את השגרה. טובי הבשלנים וכן מי שמעולם לא שלט במטבח ביד רמה מעולם, כולם ככולם יכולים לראות ביום חווייתי שכזה, כהרפתקה נפלאה, מעין טיול שמציג לנו נופים חדשים ומחוזות שטרם הכרנו קודם לכן.

ואם כבר בשבירת שגרה עסקינן, הרי ששגרה היא בהחלט מאפיין שמוכר לנו מסביבת העבודה המשרדית הרגילה והשוחקת. על-כן, בעת קניית מתנות לעובדים, אחד מן ההיבטים וכן הלבטים שמאפיינים מנהלים ובעלי עסקים רבים, הוא הדרך לרתום את השי לעובד לצורך שינוי השגרה, ריענון, דרבון המוטיבציה והקשר שבין העובד או העובדת לעסק או החברה.

מתי כדאי לשקול סדנת בישול?

על הקונספט של סדנה שוברת שגרה כולנו יכולים להסכים, אך מתי נבחר דווקא במתנה זו על פני הגיפט קארד הקלאסי לעובדים?

ישנם כמה היבטים שעליהם סדנת בישול יכולה לענות, ולהלן מספר תרחישים שונים שיאפשרו לכם לבצע החלטה שקולה ומדודה.

גיבוש עובדים

נתחיל מן המובן מאליו – סדנה היא בהחלט אירוע מגבש. היא מאפשרת לנו ללכד בין כל העובדים וליצור חוויה משותפת.

ניתן לערוך סדנאות שהן מעין תחרות בין העובדים כמו בתכניות הטלוויזיה המוכרות, אך גם עצם ההתרחשות וכן מצב הרוח השטותי והמשועשע, כל אלו יכולים לשבור את הקרח וליצור סביבת עבודה מלוכדת וכן תחושת אחווה.

שי לעובדים מצטיינים

למתנה קולינרית ישנה הילה יוקרתית, והיא בהחלט יכולה לייצר חיבור ייחודי בין העובד שמרגיש שמקום עבודתו משקיע בו, לבין בית העסק.

באשר לגיבוש עובדים, הרי שחשוב יהיה להשקיע מפעם לפעם ביום מרוכז, וכן ההשקעה הכספית תחזיר את עצמה, אולם אם מדובר בשי לכל עובד ועובדת? הרי שכאן ישנה בעייתיות מסוימת לבחור דווקא בסדנה.

באם החלטתם להשקיע בעובדיכם עם סדנה קולינרית, תוכלו לבחור בקפידה אך ורק את העובדים המצטיינים לשנת העבודה הנוכחית.
מתנה לעובדים דוגמת זו, הינה דרך נהדרת לא רק להשקיע בהם ולדרבן את המוטיבציה שלהם, אלא גם לאותת ליתר העובדים שמי שעושה את עבודתו נאמנה, יקבל את ההכרה וההוקרה הראויים.

סדנאות מנהלים

כשאנחנו חושבים על עובדים, מרביתנו לרוב מתייחסים אל הצוותים השונים – אולם מה בנוגע לאלו שעומדים בראשם? מנהלי הצוותים השונים שכולם ככולם לוקחים חלק בלתי נפרד מתפקודו השוטף והבריא של בית העסק?

באם חיפשתם אחר סדנת מנהלים שתאפשר לגבש ביניהם וליצור סנכרון טוב יותר, הרי ששבירת השגרה ויצירת חוויה משותפת היא בהחלט השקעה שתניב את תוצאותיה בהמשך.

ניתן אף לרתום את הסדנה ולבחון את המנהלים השונים המחזיקים בכישורי מנהיגות בולטים יותר מן היתר.

תהא הבחירה אשר תהא, הצוות של מבשלים חוויה הבית של סדנאות הבישול, ישמח לבחון יחד אתכם את המטרות העסקיות של הסדנה הקרבה, ולהרכיב עבורכם את חבילת סדנת הבישול המושלמת.
 

להלן מספר סדנאות מומלצות שכדאי להכיר:

סדנת בישול בריא

סדנת קינוחים קלאסיים

סדנת אפייה
 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×