חמש סיבות שבגללן כדאי לבחור בסדנת בישול לאירוע החברה שלכם.

סדנאות בישול הפכו להיות אחת מן האטרקציות המפתיעות והמבוקשות ביותר בשנים האחרונות וכבר מזמן לא מוגבלות רק למאפים או בשרים.
 

כיום ניתן למצוא  סדנאות סושי ומאכלים מן המזרח הרחוק, סדנאות על טהרת הטבעונות וסדנאות משאר המטבחים הקלאסיים כמו המטבח האיטלקי או ההודי.
עם כל כך הרבה אפשרויות וטעמים, קל להבין מדוע הסדנאות מתמלאות בזו אחר זו וקבוצות רבות נפתחות על מנת לעמוד בביקוש. הנה 5 סיבות מדוע סדנת הבישול היא אטרקציה מעולה לאירוע חברה:

1. כי כולם רוצים להיות מאסטר שף

אם אתם צופים בטלוויזיה בימים אלו, בוודאי גם אתם שמתם לב שלא רק שאין כמעט ערב בלי תכנית ריאליטי אחת לפחות שעוסקת בבישול, ולפעמיים יש שתי תכניות שמתחרות אחת מול השנייה. אם כך, מה הפלא שכולם רוצים ללמוד לבשל (רק בלי לקבל מקלחת קרה מהשופטים...).
אם אתם מארגנים אירוע חברה, תוכלו לבחור בסדנת "קרב סכינים" בה שתי קבוצות מתחרות אחת בשנייה בהכנת המנות הטובות ביותר בסיוע שף. כמובן שניתן גם לבחור בגרסה הקלאסית יותר של הסדנה בה גם מי שלא יודע ללהטט במטבח ירגיש במקום בטוח.

2. כי הן מאפשרות לתפוס שתי ציפורים במכה אחת

סדנת בישול שאורכת מספר שעות יכולה להיות חלק מאירוע חברה ארוך יותר וכך להוות אטרקציה נהדרת לאירוע, הכוללת בתוכה את עניין ההסעדה. האוכל הטעים שאותו מכינים בפעם ראשונה הוא מרגש הרבה יותר ומגיע הישר מהמטבח לשולחן בלי לעבור כל מיני תהליכי חימום והובלה בדרך.

3. כי הן מגבשות

בניגוד למתכון שמכינים בבית בו אנחנו בדרך כלל עוקבים אחרי ההוראות מהטלפון או מדף מודפס, כאן אנחנו משתפים פעולה עם אנשים שאיתם אנחנו עובדים בחיי היום יום. לכן, הסדנה מגבשת את העובדים, ובנוסף חושפת צדדים נוספים ומפתיעים שלהם שאולי לא נחשפים אליהם במהלך העבודה היום יומית.

4. כי הן מרחיבות אופקים

סדנת בישול מאפשרת גם למי שמעולם לא התלהב מבישול ליהנות ממגוון של תבלינים וריחות, אך אם רוצים ניתן גם להוסיף לה ממד אותנטי הכולל סיור בשווקים ומסעדות ביתיות, ובאתרים כגון שוק לוינסקי או בתי האוכל של שוק הכרמל.
כך גם טועמים מאכלים טעימים שעושים את הספתח לבישול, וגם לומדים על ההיסטוריה שמאחורי המאכלים העדתיים. באופן זה ניתן להפוך את הסיור והסדנה לחלק לאטרקציה המרכזית של יום הכיף לעובדים.

5. לא רק לעובדים

אם החברה שלכם מארחת אורחים מחו"ל ואתם מעוניינים לחשוף אותם לטעמים ולמטבחים המקומיים, אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר דרך סדנאות בישול מקצועיות שמוסיפות מימד אקטיבי לפעילות מעבר לישיבה סביב שולחן. כמובן שאת כל ההוראות וההדרכה ניתן לקבל גם באנגלית.
לקריאה על אטרקציות נוספות לערבי חברה לחצו כאן


מבשלים חויה- סדנאות בישול לחברות

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×