סדנת גיבוש לצוות קטן - שלל רעיונות שמומלץ ליישם.


הידעתם? הישראלי הממוצע עובד כ-40 שעות בשבוע!

מדובר על מספר גדול של שעות עבודה. התוצאה היא שרבים מאיתנו, נמצאים יותר עם העמיתים שלנו במקום העבודה, מאשר עם המשפחה. כאשר אנחנו עובדים, יש לפנינו מספר מטרות בהן, להרשים את הבוסים, להצליח לסיים את כל המשימות, לייצר תפוקות גדולות יותר וכו'.
 

מה שכן, לפעמים אנחנו גם רוצים קצת לנשום ולהכיר לעומק את החבר'ה איתם אנחנו עובדים. לשם כך, על כל מעסיק, לבחור מתוך מגוון סדנאות גיבוש לעובדים ולדאוג להוציא את העובדים שלו לסדנת גיבוש לצוות קטן או לצוות גדול (כמובן הדבר משתנה על פי כמות העובדים המשתתפים) לפחות פעמיים בשנה.

אז איזה סדנאות גיבוש הן מומלצות?

סדנאות בישול ואפייה

 • סדנת בישול – היא תורמת לגיבוש בין כל העובדים המשתתפים בסדנה וגם העובדים לומדים כיצד לבשל ולהכין כל מיני מנות וקינוחים. תודות לידע שיצברו, הם יוכלו לפנק את בני המשפחה והחברים שהם מארחים. במסגרת הסדנה, העובדים מחולקים לצוותים. כל צוות אחראי על הכנת מנה אחת. לבסוף, כאשר כולם סיימו להכין את המנות, הם יושבים ואוכלים אותן יחדיו. יש סדנאות בישול במרכז, בצפון, בדרום ובכלל כמעט בכל מקום בארץ.
   
 • סדנת שוקולד – כולם אוהבים שוקולד. אז למה לא לפנק את העובדים עם סדנה ייחודית בה ילמדו כיצד להכין עוגת שוקולד, פרלינים ומטעמים נוספים וטעימים שמבוססים על שוקולד. עובדים שירצו להעמיק עוד יותר את הידיעות שלהם, יוכלו בהמשך להשתתף בקורס כמו קורס קונדיטוריה.

*מידע נוסף ניתן למצוא במאמר "סדנאות בישול לחברות".

סדנאות יצירה

יש מגוון סדנאות, מהן העובדים יכולים להפיק גם ידע וגם ערך כמו:

 • סדנת נגרות ועבודה בעץ - העובדים יקבלו הצצה לעולם שכולו מוקדש לעבודה בעץ. היצירה המשותפת, תגרום לגיבוש של צוות העובדים.
   
 • סדנת סטיילינג - העובדים ילמדו כיצד לשדרג את המראה שלהם וכל זאת באמצעות בחירת הבגדים המחמיאים האקססוריז הנכונים. כך הם יוכלו להעלות את הביטחון העצמי ולהרגיש בטוחים בעצמם אך לא רק. הם ירגישו בטוחים יותר גם במקום העבודה.
   
 • סדנת ניפוח זכוכית - אין כמו לשבור את השגרה ולצאת קצת ממסך המחשב לטובת התעסקות עם חומר כמו זכוכית. העובדים ילמדו את אומנות הניפוח וכמו כן יוכלו ללמוד כיצד לצור דברים יפים ומקסימים.
   
 • סדנת צילום - העובדים ילמדו על אומנות הצילום. הם יתנסו בצילום בטבע, בעיר וכו'.
   
 • סדנת גרפיטי - העובדים ייהנו מסיור גרפיטי המתקיים בעיר תל אביב וכמו כן ילמדו על הטכניקות של אומנות הרחוב. הם כמובן גם יתנסו ביצירת גרפיטי.

סדנאות אקסטרים

אם העובדים שלכם אוהבים אקסטרים, תנו להם להשתחרר עם שלל פעילויות שמעלות את רמות האדרנלין בהן:

 • קארטינג - מדובר על חוויה מקצועית ומהנה של נהיגה על רכבי קארטינג. העובדים יתחרו עם עמיתיהם לעבודה.
   
 • טיסה בכדור פורח - אם אתם רוצים לפנק את הצוות שלכם בפעילות לא שגרתית, קחו אותם לחוויה חד פעמית של טיסה בכדור פורח.
   
 • רכיבת סוסים - פעילות שתגרום לעובדים להשתחרר ולהירגע וגם להתחבר אל החי והצומח. רכיבת סוסים תהיה באזור של חוף הים או בין הגבעות.
   

סדנת גיבוש לצוות קטן

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
צרו קשר
loading
×